Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky

V búrlivej diskusii odzneli aj argumenty, prečo bolo potrebné ešte narýchlo pred uvedením do funkcie prezidenta Kisku zvoliť ďalšieho spriazneného sudcu. Poslanci sa mohli zdržať hlasovania. Hrdinstvom však bolo povedať otvorene NIE. V rozprave padli aj argumenty o ponuke profesne aj morálne vhodnejších kandidátov. Jeden z diskutujúcich kritikov nezabudol spomenúť aj okolnosti prijímania sľubu novozvoleného sudcu (Kadúc) v súvislosti s nejasným vyjadrovaním súčasného prezidenta Gašparoviča.

Čítať viac

Dňa 3.12 okolo 15tej hodiny minister Kaliňák zástupne predložil Návrh súhrnnej výročnej správy Slovenskej republiky za rok 2012. Materiál predložil vzhľadom na zdravotnú indispozíciu ministra financií.

Jej znenie v trvaní do 5 minút si môžete vypočuť TU: http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Vystupenie/113939/Kalinak_Robert.html 

Čítať viac

Strana SMER vie, že navrhla protiústavný zákon...nútené práce?

Strana Smer je pripravená pokúsiť sa zmeniť Ústavu SR pre zákon o hmotnej núdzi, ak by ho ústavný súd označil za protiústavný.

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/301078-kalinak-zakon-o-hmotnej-nudzi-nie-je-vseliek-je-sucastou-riesenia/

Čítať viac

Zdroja TA3 prináša zaujímavý postreh poslankyňe Žitňanskej o tom, ako sa u nás tvoria zákony v zákulisí a ako sa ich snažia niektoré poslanecké kluby presadiť za každú cenu. Citujem: "„Nemôžeme sa hrať na to, že všetko je v poriadku.

Čítať viac

Za seba tvrdím, že to čo sa tu deje počas vlády pána premiéra je neúnosné. Je načase s tým čosi urobiť. Uvedomujem si ale fakt, že pri konkrétnom čísle opozičných kresiel to nieje možné spraviť. Je na nás, občanoch, aby sme sa postavili z pohodlia našich stoličiek a buď vyšli do ulíc alebo sa pomocou inernetu spojili v nejakej petícii za odvolanie premiéra. 

Keby nás tu na tomto portály bolo dosť za jeho odvolanie, tak máme šancu. Čo vy na to?

Pozrite si prosím videjko, ako pán premiér "férovo" jedná s občanmi, ktorí mu prišli vyjadriť svoj názor.

Čítať viac