Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky

Občania, v parlamente sedia ľudia, ktorí sú platení z vašich peňazí. Sú tam na to, aby vám pomáhali, aby vám slúžili. No, ale to asi ťažko môžu urobiť, keď sa vás ani neopýtajú, čo konkrétne potrebujete vo svojom živote zmeniť.

Schôdza obsahujúca 85 bodov je naplánovaná až na štyri kalendárne týždne. Čo myslíte, o čom sa tam budú 4 týždne politici dohadovať? Máte o tom prehľad? Zaujímate sa o to?

Čítať viac

Občania, vypočujte si ako ste okrádaní, podvádzaní a ponižovaní. Naozaj chcete aby o Vás rozhodovalo toto úbohé "podsvetie" ? Aby rozhodovali proti vám, pre úzky kruh kriminálnych oligarchických skupín?

Ak nie, zdvihnime konečne zadky a poďte im to povedať priamo pred parlament. Ak nechcete zákony umožňujúce podvody, okrádanie občanov, zarábanie už aj na vašom strachu o život, tak im nadiktujte, aké zákony si prajete priamo tu na SUS. Hlasujte pre alebo proti zákonom o ktorých sa rokuje v NRSR. Ak im nedáme vediet v státisícoch čo chceme, budeme okrádaní naďalej.

Čítať viac

"Že to je amorálne? A to hovorí kto? Vy bezvýznamní ľudkovia? Vy stále nechápete, že ste len otroci v našich rukách a vašou úlohou je zabezpečiť náš blahobyt? Mali by ste byť radi, že vám dovolíme vôbec žiť pokiaľ ste pre nás užitoční. A keď bude pre naše obchody prínosom vaša smrť, tak zhynte! "

 

Čítať viac

Občania, nájdite si prosím čas a naštudujte si, ako a kto u nás rozkrádal dlhodobo eurofondy. Toto čo si tu vypočujete vám musí stačiť na to, aby ste vedeli, kto je vinný a prečo naša krajina vyzerá tak, ako vyzerá.

https://www.youtube.com/watch?v=s6KjA8M80FI&list=UUNYlMnsYMXdBVI62TZAlaZg

Peniaze sú pozastavené a možno ich už nikdy viac neuvidíme. Hrozí, že sa vážne nabúra štátny rozpočet, ktorý s peniazmi s EU počítal. Pôjdeme do nútenej správy? Skrachujeme?

Čítať viac

Vládna moc sa snaží občanov presvedčiť o svojej pravde. Som za objektivitu a preto som sa ako člen portálu SUS rozhodol, uvádzať všetky linky k tejto kauze. Ak máte nejaké podklady aj vy, informácie, linky... uverejňujte ich tu prosím vo forme BlogOdkaz. Davajte argumenty aj pre, aj proti. Tento portál nie je cenzurovaný, prispieť môže každý. Nech sú občania informovaní a nech sa môžu slobodne rozhodnúť. Napíšte ostatným občanom prečo ste sa rozhodli petíciu podporiť alebo naopak, prečo ste ju nepodpísali. 

Linky na články tu postupne doplňujeme.

Čítať viac

Vláda na svojom stredajšom zasadaní schválila návrh novely Vodného zákona, ktorý povolí aj vývoz vody do zahraničia.

Udialo sa tak napriek hromadnej pripomienke občanov (viac ako 7 tis. Občanov) viď linka:

http://skutocnysnem.sk/list/zastavme-schvalenie-zakona-o-vyvoze-vody-do-zahranicia

Čítať viac

Stránky