Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky

Na parlamentnej schôdzi bol prerokovávaný zákon skupiny poslancov ( viď linka k návrhu zákona na konci článku), ktorý by okrem iného zamedzil, aby poslanci poberali 2-3 niekedy aj viac platov súčasne.

Jedná sa napr. o poslancov NR SR, ktorí sú súčasne primátormi, členmi správnych rád podnikov, majú iné funkcie v samosprávnych orgánoch miest a vo všetkých týchto prípadoch poberajú plnohodnotné platy z verejných zdrojov.

Čítať viac

Vážení spoluobčania,

vypracovali sme pre vás zoznam poslancov, ktorí hlasovali PROTI návrhu zákona o REFERENDE, ktorý  predložili do Parlamentu na schválenie poslanci Matovič, Viskupič a Kadúc.

Link na konkrétny zákon je v spodnej časti tohto blogu.

Zrejme im bytostne záleží na tom, aby občania nemali priamu moc - teda možnosť efektívne ovplyvňovať veci týkajúce sa našej krajiny, ktorú im zaručuje aj ústava.

Urobte si prosím sami obraz o tom, ako vás zastupujú naši volení zástupcovia, či naozaj stoja na strane občana.

Čítať viac

Viliam Novotný hovoril dňa 10.12.2013 od 14-tej v rozprave o navrhovanom štátnom rozpočte o tabuľke, ktorá je kľúčová a v návrhu chýba.

Našli sme na portáli nrsr.sk záznam zo živého vystúpenia poslanca, kde kľúčové argumenty o "nešetrení" vlády uvádza v presných číslach. Zaujímavé vystúpenie a dôležité informácie pre občana. 

http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Vystupenie/114687/Novotny_Viliam.html

Čítať viac