Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky
Obrázok používateľa Anonymous
BlogOdkaz
Obrázok používateľa karin

Vláda chce predávať vodu !!!

Neverte tomu!

Hrozí, že občania budú mať problém so zásobami pitnej vody. Slovensko nemá toľko nadbytočnej vody ako sa v návrhu zákona predpokladá. Do štátnej kasy pôjde len 40% preukázaných príjmov z predaja vody. Vodu budú predávať vybrané súkromné firmy. Ktoré firmy to budú rozhodne úzky kruh úradníkov prepojených na podnikateľské skupiny. Výsledkom môže byť ohrozenie kvality pitnej vody na Slovensku, hrozba nedostatku pre zásobovanie obyvateľstva a rast ceny vody pre nás Slovákov! 

Podľa Ústavy je voda majetkom štátu a bohatnúť má podľa návrhu zákona úzky kruh jednotlivcov, s požehnaním vládnych činiteľov!

Už teraz skoro 2000 občanov uplatnilo hromadnú pripomienku na vládny návrh zákona. Ich pripomienka bola však arogantne zmietnutá zo stola, lebo takúto aroganciu politikov voči občanom umožňuje zákon! Viac materiálov onedlho na portály SkUtocnySnem.sk. 

Diskusia

"Že peniaze z predaja vody budú použité na výstavbu kanalizácií v obciach, ktoré ju ešte nemajú zavedenú." Lacnejšie výhovorky ich nenapadli?! Peňazí je stále dostatok, aby sa dobudovalo všetko, čo treba! Ale nejdú tam kde ich občania potrebujú! Ostávajú v rukách tých zlodejov, čo si hovoria zákonodarcovia a u ich posluhovačov!!! Keby nekradli nemusia sa vyhovárať na to, že nemajú za čo budovať a kanalizácie nám spravia len keď predajú vodu.