Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky
Obrázok používateľa Anonymous
BlogOdkaz
Obrázok používateľa Organic

V Čechách svitá na priamu demokraciu a čo u nás?

Historicky prvýkrát v dejinách sa do parlamentu v Čechách dostala strana, ktorá má v programe PRIAMU DEMOKRACIU. Oficiálne médiá vás však na tento fakt veľmi okato neupozornia. Čítajte teda o čo strane ÚSVIT ide: http://www.hnutiusvit.cz/program-hnuti/

 

Toto všetko by sa dalo dosiahnuť, keby ľudia aktívne bojovali o svoju moc v štáte. 

Aj cieľom tohto portálu, kde teraz píšem, ak som dobre pochopil je to isté.

Ponúka nám tu nástroj priamej občianskej moci. Môžeme tu v online prostredí hlasovať za zákony, zverejňovať petície, hromadné pripomienky k zákonom, vyjadrovať sa, navrhovať konkrétne riešenia. pre nás, naše deti. Je to naša snemovňa, náš parlament, bez ohrozenia, že by si tu niekto uzurpoval moc a presadzoval tu strannícke záujmy. Je tu pre nás-vás vytvorený čistý priestor, kde sa smieme združovať a aspoň na začiatok takto priamo uplatňovať svoju moc.

Je to začiatok a budem tu písať dovtedy, kým sa nepridajú desaťtisíce z vás, ktorí by ste pomohli zmene na Slovensku.

Je to možné, len nás musí byť veľa. Pridajte sa k členom na tomto portáli, hovorte o tom svojim známym a volajte ich aby uplatňovali svoju moc, ktorá im podľa ústavy SR patrí. Spoločne podporme kroky k tomu, aby priama demokracia mohla fungovať aj u nás. Nevoľme politikov, nevoľme strany, voľme moc občanov každodennou aktivitou na tomto portáli.