Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky
Obrázok používateľa Anonymous
BlogOdkaz
Obrázok používateľa Peter.Krivosudský

Plány vlády pre školstvo? zdravotníctvo? Rodiny?

Toto je prosím správa z aktuality.sk o tom, aké sú priority vlády. 

Premiér a predseda SMER-SD....rozumej SOCIALNEJ DEMOKRACIE, sa ani jedinou zmienkou nevyjadril k témam ako sú školstvo? Zdravotníctvo? Sociálne záležitosti? Bieda národa? Exekúcie?

Tak ja neviem....hlavne že postavíme diaľnicu, z ktorej možno nepriamo bude občan z Východného Slovenska akosi aj profitovať, ale kedy? O 10 rokov?

Takže vláda spojená vďaka voličom SMER-SD a SNS, vaši voliči vám môžu pekne poďakovať....alebo viete čo občania? Počkajte s tým poďakovaním až do toho roku 2020. To bude asi o čosi lepšie.

Citujem: "Priority vlády:

najdôležitejšou prioritou je diaľnica D1 medzi Bratislavou a Košicami, vláda chce aby vodiči do roku 2020 mohli využívať všetky diaľničné úseky;vláda má ambíciu začať s modernizáciou viac ako 180 kilometrov ciest prvej triedy;chce tiež počas nasledujúcich štyroch rokov zmodernizovať približne 60 mostov na hlavných cestných ťahoch;cieľom novej vlády je aj zvýšenie dôvery verejnosti k súdnej moci, efektívnosti súdnictva, zlepšenie vymáhateľnosti práva a odstránenie prieťahov v konanía ďalšie."

Držme si klobúky, ideme z kopcáááááá....

http://www.aktuality.sk/clanok/329713/robert-fico-hovori-o-programe-jeho-tretej-vlady/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2#