Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky
Obrázok používateľa Anonymous
BlogOdkaz
Obrázok používateľa Organic

Občan zaplať 3,5 milóna EUR na našu zábavu !

Marek Maďarič je presvedčený o potrebe rekonštrukcie kasína v Redute. Prečo? Lebo v roku 2016 sa tu budú chcieť baviť na úrovni...

Peniaze však v rámci svojho rozpočtu na to nemá. Podľa neho si vláda musí odpovedať na to, či tieto priestory potrebuje, alebo má lepšie.

"Toto nie je otázka, ktorá sa týka len ministerstva zahraničných vecí alebo kultúry. Ak chceme dôstojne Slovensko reprezentovať, tak sa 3 až 3,5 milióna eur musí nájsť,"

Občania, ako nás dôstojne naši vládcovia reprezentujú? Máte dojem, že si takýto luxus môžeme dovoliť v čase, keď je naša štátna pokladnica prázdna?

Veď už nejaký ten rôčik fičíme na dlh, občania budííííček!

"Je predmetom rokovania medzi ministerstvami kultúry a financií, aby sa našli finančné prostriedky. Toto je ale typický výdavok, ktorý sa nebude započítavať do nákladov predsedníctva ( pozn. teda budú sa financovať z daní nás občanov ), keďže zrekonštruované priestory budú slúžiť aj po jeho skončení,"

Uff...vážení vládcovia, opýtajte sa prosím rodín, čo nemajú ani na stravu a tých zástupov nezamestnaných, či si želajú renováciu kasína!

Nie ste náhodou sociálni demokrati? Tak sa prosím tak aj správajte!

Občania, nevadí vám, že politici platení z vašich daní plytvajú štátne financie rovnako z vašich daní, na to, aby sa mohli zabávať?

Ty, obyčajný občan sa do Reduty nedostaneš po zbytok života, zatiaľ čo tvoji zástupcovia sa tam budú pretŕčať v drahých oblekoch, so zlatými hodinkami a diamantovými brošňami?

Toto im dovolíš?

 http://www.sme.sk/c/7394476/pred-predsednictvom-v-unii-chcu-dokoncit-renovaciu-reduty.html