Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky
Obrázok používateľa Anonymous
BlogOdkaz
Obrázok používateľa Martina da Silva

Hľadá sa 7 opozičných zradcov, ktorí povolia vývoz vody do zahraničia!

Občania, nevzdávajme to!

Máme šancu to vyhrať. Je nás 63 tisíc občanov, ktorí sme sa postavili proti vývozu vody do zahraničia, prostredníctvom petície a hromadnej pripomienky k vodnému zákonu.

Zástupca verejnosti sa včera zúčastnil rokovania výboru a pokúsil sa v tejto fáze zabojovať proti navrhovanému zneniu. Členovia výboru za SMER-SD jeho snahu ostro potierali a po 5-tich minútach mu odobrali slovo ! Podobne postupovali aj na rozporovom konaní k hromadnej pripomienke verejnosti.

Budúci týždeň nás čaká 2.čítanie v parlamente, na ktorom sa rozhodne, či sa znenie návrhu zákona zmení, alebo sa ho SMER pokúsi odsúhlasiť v navrhovanej podobe s výnimkami, ktoré zlegalizujú vývoz pitnej vody. Na to však potrebujú 7 poslancov z radov opozície, ktorí by zahlasovali ZA zákon v navrhovanom znení.

Počkáme si na hlasovanie a o jeho výsledkoch vás budeme informovať. Myslíte, že v opozícii sa nájde 7 "zradcov", ktorí podporia vývoz vody do zahraničia, napriek tomu, že všetko nasvedčuje, že pôjde o lúpež storočia? Predávať vodu budú totiž môcť len vybraté podnikateľské subjekty, hoci voda patrí nám všetkým a je vlastníctvom štátu. Sledujte to s nami.

http://www.teraz.sk/slovensko/ustava-voda-ochrana-vybor-nrsr-nesuhlas/101015-clanok.html

Ešte stále môžete tlačiť na politikov a to šírením tejto správy a ďalších súvisiacich správ, napríklad podpisovaním petície, ktorá je v obehu:

http://skutocnysnem.sk/list/zastavme-schvalenie-zakona-o-vyvoze-vody-do-zahranicia