Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky
Obrázok používateľa Anonymous

Vážení občania. Iste dobre viete, že k našej škole vedie chodník vo veľmi zlom stave. Ak je mokro, chodník je plný kaluží a blata. Cesta mamičiek s malými školákmi do školy, sa takto stáva za dažďa utrpením. Chodník je potrebné zrekonštruovať v dĺžke asi 100m. K tomuto účelu máme v rozpočte k dispozícii 2000 EUR. Ak ich však použijeme, nebudeme v tomto roku môcť vybudovať parkovisko pred miestnym hostincom. Ja ako starosta sa prihováram za vybudovanie chodníku ku škole. Ak Vás bude hlasovať dosť (aspoň 20 percent občanov), rozhodnete vy, či chodník ku škole budem zrekonštruovaný.

 

Peter Ziman

 

VÁŽENÍ OBČANIA STE ZA REKONŠTRUKCIU CHODNÍKA KU ŠKOLE ?

Výsledky hlasovania
Pozrite si porovnávací graf
OBECNÝ SNEM
1Za
 
 
Zastupiteľstvo
 
Čítať viac

Týmto navrhujem, aby obec vypomohla jednorázovým finančným príspevkom rodine pani Kolesárovej. Pani Kolesárová je matkou 3 maloletích detí a pred pol rokom stratila zamestnanie. Jej rodina sa ocitla v hmotnej núdzi. Navrhujem, aby obec pomohla tejto rodine jednorázový príspevkom 500 EUR a ponúkla pani Kolesárove,j aspoň na dobu určitú, pracovnú pozíciu v jedálni miestnej škole.

 

(príklad návrhu občana v obecnom sneme)

Ešte si nehlasoval.
Výsledky hlasovania
Pozrite si porovnávací graf
OBECNÝ SNEM
3Za
Čítať viac

Buďte to vy, kto prinesie do vašej obce Obecný SkUtočný Snem (OSUS)!

Ak mate záujem, ozvite sa nám na info@skutocnysnem.sk

 

Návod na používanie Obecného Snemu

 

Všetky sprístupnené funkcie portálu sú nástrojmi Priamej demokracie, ktoré podporujú participáciu občanov na veciach verejných.

Ešte si nehlasoval.
Výsledky hlasovania
Pozrite si porovnávací graf
OBECNÝ SNEM
2Za
Čítať viac