Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky
Obrázok používateľa Anonymous

Dňa 17.4.2014 sa zakladatelia portálu stretli s organizátorom Asociácie občanov a niekoľkými jej členmi.

Na stretnutí sme hovorili o stratégii tvorby štruktúr Asociácie. Okrem iného sme diskutovali o spôsobe, ako podporiť nezávislých kandidátov do komunálnych volieb.

Politika a štruktúrovanie nie sú našim "hobby". Sme skôr za presadzovanie konkrétnych riešení. Preto sme sa k určitým veciam nevyjadrili a nebudeme sa do nich nijako miešať.

Čítať viac

Portál SkUtočnýSnem.sk sa v šiestom mesiaci svojho fungovania zameral na rokovanie poslancov NR SR počas 33. riadnej parlamentnej schôdze.

Pôvodne bolo na túto schôdzu navrhnutých k prerokovaniu 78 návrhov zákonov.Z celkového počtu plánovaných návrhov zákonov na prerokovanie bolo ku koncu schôdze:

- 10 schválených

- 23 neschválených

- okolo 30 zákonov nestihli prerokovať

O ďalších návrhoch sa rokovalo a boli posunuté do 2.čítania.

Ďalej sme zistili nasledovné:

Čítať viac

Dňa 4.4.2014 sa organizátori portálu SUS zúčastnili medzinárodnej konferencie, ktorej jedna časť sa konala v Bratislave. Prijali sme pozvanie poslanca Matoviča a občianskeho združenia Priama demokracia, ktorí boli organizátormi za Slovensko. Na konferenciu boli do budovy NR SR pozvaní všetci poslanci parlamentu, ale zúčastnili sa len poslanec Matovič, Viskupič a Sulík z celkového počtu volených 150 zástupcov občanov. Ostatní pozvanie odignorovali. Čo však považujeme za hanbu je fakt, že zo zástupcov mainstreemových médií neprišiel nik.

Čítať viac

Prečo portál SUS vznikol

Komu je portál SUS určený

Kto portál SUS tvoril a iné info

Čo portál SUS dosiahol v r.2013

- Kampane

- Parlamentné schôdze NR SR

- Členovia portálu SUS

- Mediálna kampaň a partnerstvá

Pripravujeme

---------------------------------------------------------------

 

1. Prečo portál SUS vznikol?

Čítať viac

Portál SkUtočnýSnem.sk sa v treťom mesiaci svojho fungovania zameral na rokovania poslancov počas 27. riadnej parlamentnej schôdze a 28. mimoriadnej schôdze, ktorá trvala len pár minút.

ROZPOČET

Najvýznamnejším zákonom, ktorý na tejto schôdzi bol predložený, bol zákon o štátnom rozpočte.

Čítať viac

Vážení spoluobčania, členovia aj nečlenovia,

 

dňa 14.11.2013 sme boli v živom vysielaní Slobodného Vysielača v relácii INFORMAČNÁ VOJNA. V súčasnosti sa na Slovensku dejú protesty a sú vyhlásené rôzne petície, výzvy, aktivity, ktoré mobilizujú občanov k reakcii na dianie v krajine. Považovali sme za správne v tomto čase verejne prezentovať názor nás, organizátorov portálu, aby občania lepšie spoznali kto sme, kto niesme, čo zamýšľame, od čoho sa dištancujeme a čo môžu od nás očakávať.

Čítať viac