Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky
Obrázok používateľa Anonymous

Ako organizátori portálu SkUtočný Snem podporujeme petíciu odborníkov a občanov proti vývozu vody do zahraničia. Boli sme sa pozrieť na petičnú akciu týkajúcu sa vodného zákona, ktorú avizovali niektorí aktivisti na rôznych sociálnych sieťach a dokonca aj na našom portáli.

Na protest prišli naši spriatelení aktivisti, ktorí slušným spôsobom pokračovali v osvete občanov a v zbieraní podpisov pod petíciu za čo im úprimne ďakujeme.

Čítať viac

Pozývam vás k nahliadnutiu do diskusnej relácie TA3 zo dňa 8.9.2013, kde sa hostia Róbert Kaliňák, minister vnútra (Smer-SD) a Lucia Žitňanská, predsedníčka poslaneckého klubu SDKÚ-DS rozprávali o politickej nekultúrnosti. Čítajte viac:http://www.ta3.com/clanok/1026388/politicka-nekulturnost-volebne-zakony.html

Čítať viac

Historicky prvýkrát v dejinách sa do parlamentu v Čechách dostala strana, ktorá má v programe PRIAMU DEMOKRACIU. Oficiálne médiá vás však na tento fakt veľmi okato neupozornia. Čítajte teda o čo strane ÚSVIT ide: http://www.hnutiusvit.cz/program-hnuti/

 

Toto všetko by sa dalo dosiahnuť, keby ľudia aktívne bojovali o svoju moc v štáte. 

Čítať viac

Predstavil ho Minister financií Kažimír.

Rozprava k tomuto návrhu bola zaujímavá, obsahuje mnohé fakty, ktoré by občania mali poznať.

V skratke príspevky poslancov:

Mikloš:

http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Vystupenie/121179/Miklos_Ivan.html

Mihál:

http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Vystupenie/121164/Mihal_Jozef.html

Čítať viac

Ďalšia manipulácia s verejnou mienkou občanov....lebo idú komunálne voľby a politikom sa nehodí naštvať ľudí !

Prečítala som si to v tlači a je mi to jasné!

Žiga v pondelok na rokovaní tripartity oznámil, že pozastaví legislatívny proces a návrh reformného zákona najprv podrobí vnútrokomunitárnemu pripomienkovému konaniu v rámci Európskej únie a Európskej komisie.

Čítať viac

Občania, nájdite si prosím čas a naštudujte si, ako a kto u nás rozkrádal dlhodobo eurofondy. Toto čo si tu vypočujete vám musí stačiť na to, aby ste vedeli, kto je vinný a prečo naša krajina vyzerá tak, ako vyzerá.

https://www.youtube.com/watch?v=s6KjA8M80FI&list=UUNYlMnsYMXdBVI62TZAlaZg

Peniaze sú pozastavené a možno ich už nikdy viac neuvidíme. Hrozí, že sa vážne nabúra štátny rozpočet, ktorý s peniazmi s EU počítal. Pôjdeme do nútenej správy? Skrachujeme?

Čítať viac

Občania, vypočujte si ako ste okrádaní, podvádzaní a ponižovaní. Naozaj chcete aby o Vás rozhodovalo toto úbohé "podsvetie" ? Aby rozhodovali proti vám, pre úzky kruh kriminálnych oligarchických skupín?

Ak nie, zdvihnime konečne zadky a poďte im to povedať priamo pred parlament. Ak nechcete zákony umožňujúce podvody, okrádanie občanov, zarábanie už aj na vašom strachu o život, tak im nadiktujte, aké zákony si prajete priamo tu na SUS. Hlasujte pre alebo proti zákonom o ktorých sa rokuje v NRSR. Ak im nedáme vediet v státisícoch čo chceme, budeme okrádaní naďalej.

Čítať viac

Po sčítaní takmer 96 % voličských hlasov vieme, že vítazom volieb je opat SMER-SD. Nevie však ako bude vyzerať vláda....vraj jej zostavovanie bude tažké, vyjadril sa predseda strany.

Vo volbách sa vyjadrilo za súčasných politikov ale aj za nové politické subjekty takmer 60% voličov. Zvyšných 4O % svoju volbu buď odignorovalo, alebo sú v zahraničí a volit nevedeli, prípadne ich hlasy neboli platné.

Čítať viac

Na prebiehajúcej schôdzi NR SR sa poslanci OĽaNO predložili návrh ústavného zákona, kde sa pokúšajú sfunkčniť referendum, ako prejav priamej moci občana. Ako občan žiadam poslancov, aby tento návrh zákona schválili.

http://skutocnysnem.sk/zakon/428

Čítať viac

Stránky