Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky
Obrázok používateľa Anonymous
Blog na uvodku

HORÚCE DISKUSNÉ TÉMY

Aké platíš dane?

Aké bude tvoje životné minimum?

Aký bude veľký tvoj dôchodok?

 

O tom všetkom rozhodujú zákony.

 

Čítaj viac >>>

 

Zákony stanovujú tvoje práva aj povinnosti.

Keď politici schvaľujú zákony, väčšinou sa nepýtajú na tvoj názor. Keď svoj názor vyjadríš, nepovažujú za povinnosť vziať ho na vedomie. Okrem úspešného referenda  poslanci sa nemusia občanom podriadiť v ničom. O tomto rozhodli politici, nie my občania!

Nevyjadrujme sa k tomu, ktorý politik je dobrý a ktorý zlý. Toto problém nevyrieši a nezlepší to nijako naše životy. Čo ale môžeme a musíme urobiť, je ovplyvňovať riešenia konkrétnych problémov. Vyjadrovať sa k zákonom! Dajme politikom najavo vôľu občanov!

Keď niekoľko stotisíc občanov zreteľne vyjadrí svoj názor na zákon, ktorý má byť schválený, politici nebudú môcť ignorovať hlas takejto skupiny. Budú sa musieť podriadiť. Tento tlak na nich môžeme urobiť spoločne – TU a TERAZ!

Nenechajme sa znechutiť, ak nás spočiatku bude málo a nebudeme vedieť okamžite vyvinúť účinný tlak na politikov. Nech nás táto okolnosť motivuje, aby sme povzbudili aj našich priateľov a známych na vstup do portálu. Sledujme spolu, ako sa zvyšuje náš počet. Ide o náš spoločný úspech!