Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky
Obrázok používateľa Anonymous

Pozývam vás k nahliadnutiu do diskusnej relácie TA3 zo dňa 8.9.2013, kde sa hostia Róbert Kaliňák, minister vnútra (Smer-SD) a Lucia Žitňanská, predsedníčka poslaneckého klubu SDKÚ-DS rozprávali o politickej nekultúrnosti. Čítajte viac:http://www.ta3.com/clanok/1026388/politicka-nekulturnost-volebne-zakony.html

Čítať viac

Historicky prvýkrát v dejinách sa do parlamentu v Čechách dostala strana, ktorá má v programe PRIAMU DEMOKRACIU. Oficiálne médiá vás však na tento fakt veľmi okato neupozornia. Čítajte teda o čo strane ÚSVIT ide: http://www.hnutiusvit.cz/program-hnuti/

 

Toto všetko by sa dalo dosiahnuť, keby ľudia aktívne bojovali o svoju moc v štáte. 

Čítať viac

Predstavil ho Minister financií Kažimír.

Rozprava k tomuto návrhu bola zaujímavá, obsahuje mnohé fakty, ktoré by občania mali poznať.

V skratke príspevky poslancov:

Mikloš:

http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Vystupenie/121179/Miklos_Ivan.html

Mihál:

http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Vystupenie/121164/Mihal_Jozef.html

Čítať viac

Ďalšia manipulácia s verejnou mienkou občanov....lebo idú komunálne voľby a politikom sa nehodí naštvať ľudí !

Prečítala som si to v tlači a je mi to jasné!

Žiga v pondelok na rokovaní tripartity oznámil, že pozastaví legislatívny proces a návrh reformného zákona najprv podrobí vnútrokomunitárnemu pripomienkovému konaniu v rámci Európskej únie a Európskej komisie.

Čítať viac

Občania, nájdite si prosím čas a naštudujte si, ako a kto u nás rozkrádal dlhodobo eurofondy. Toto čo si tu vypočujete vám musí stačiť na to, aby ste vedeli, kto je vinný a prečo naša krajina vyzerá tak, ako vyzerá.

https://www.youtube.com/watch?v=s6KjA8M80FI&list=UUNYlMnsYMXdBVI62TZAlaZg

Peniaze sú pozastavené a možno ich už nikdy viac neuvidíme. Hrozí, že sa vážne nabúra štátny rozpočet, ktorý s peniazmi s EU počítal. Pôjdeme do nútenej správy? Skrachujeme?

Čítať viac

Občania, vypočujte si ako ste okrádaní, podvádzaní a ponižovaní. Naozaj chcete aby o Vás rozhodovalo toto úbohé "podsvetie" ? Aby rozhodovali proti vám, pre úzky kruh kriminálnych oligarchických skupín?

Ak nie, zdvihnime konečne zadky a poďte im to povedať priamo pred parlament. Ak nechcete zákony umožňujúce podvody, okrádanie občanov, zarábanie už aj na vašom strachu o život, tak im nadiktujte, aké zákony si prajete priamo tu na SUS. Hlasujte pre alebo proti zákonom o ktorých sa rokuje v NRSR. Ak im nedáme vediet v státisícoch čo chceme, budeme okrádaní naďalej.

Čítať viac

Po sčítaní takmer 96 % voličských hlasov vieme, že vítazom volieb je opat SMER-SD. Nevie však ako bude vyzerať vláda....vraj jej zostavovanie bude tažké, vyjadril sa predseda strany.

Vo volbách sa vyjadrilo za súčasných politikov ale aj za nové politické subjekty takmer 60% voličov. Zvyšných 4O % svoju volbu buď odignorovalo, alebo sú v zahraničí a volit nevedeli, prípadne ich hlasy neboli platné.

Čítať viac

Stránky