Nemáte povolený javascript, čo môže výrazne ovplyvniť funkcionalitu, interakciu ako aj celkový pôžitok zo stránky
Obrázok používateľa Anonymous
Blog k zákonu
Obrázok používateľa sebastian.pecho

Najväčšia krádež na Slovensku sa dokonáva.

Ak zas nič nespravíme, najväčšie zlodejstvo na občanoch Slovenska bude dokonané. Zostávajú možno už len hodiny a zoberú nám aj našu pitnú vodu.

Návrh vodného zákona, ktorý schválila vláda SR, umožní úzkej skupine ministerských úradníkov a politikov prideľovať licencie na zahraničný obchod s našou pitnou vodu. Teraz už potrebujú zvládnuť posledný krok a tým je schválenie zákona v parlamente.

Vláda návrh vodného zákona do parlamentu už doručila. O zákone sa bude hlasovať buď na ďalšej parlamentnej schôdzi, ale nevylučujeme hlasovanie už na práve prebiehajúcej schôdzi do konca tohto týždňa. Zákon môžu schváliť v zrýchlenom konaní, aby mohol zákon podpísať dosluhujúci prezident, tak a občania nemali šancu zareagovať. Občania, na našu reakciu zostal len veľmi krátky čas. Teraz taktizujú a optimalizujú postup, ako občanov oklamať. Budú hovoriť o ochrane vody, budú nás klamlivo presviedčať, že prijatie zákona je v našom záujme. Ak sa im to podarí, najväčšia krádež na úkor občanov od novembrovej revolúcie bude dokonaná a naša nemohúcnosť úplne potvrdená.

Prístup k vode sa rovná právu na život. Podľa ústavy voda patrí občanom tohto štátu, patrí k ich životu a k ich prosperite. Boli ste už niekedy týždeň, alebo aspoň deň bez vody? Ak ani teraz nič nespravíme a dáme si vodu ukradnúť, hrozí, že kvôli nenažranosti privilegovaných, budeme tento stav zažívať bežne. Ľudia, sme okrádaní 25 rokov, neverím že to neviete. Už musíme pochopiť, že keď budeme zas ticho, kľudne nám bez mihnutia oka vodu ukradnú. Nemá sa nás kto zastať, musíme bojovať sami. Ich nezaujíma čo bude s nami, ich zaujímajú len plné vrecká peňazí.

Tentoraz musí každý čestný občan tejto krajiny zahlasovať pod petíciu proti vývozu vody do zahraničia. Je potrebný každý jeden hlas. Pod petíciou musia byť státisíce podpisov, ináč budeme okradnutí a cesta späť prestane existovať.

Elektronická petícia aj s odvodnením je na tejto adrese.

http://skutocnysnem.sk/list/zastavme-schvalenie-zakona-o-vyvoze-vody-do-zahranicia

Podpíšme ju prosím všetci, nech už konečne vidia, že nie sme len stádo oviec. Toto môže byť nový štart nášho štátu, štátu kde moc bude naozaj patriť hrdým občanom. Toto môže byť niečo, čím sa budeme môcť pochváliť budúcim generáciám.

Je potrebné zahlasovať proti tomuto zákonu aj na tomto portáli TU:

http://skutocnysnem.sk/zakon/1378

 

Diskusia

nič sa mojím nesúhlasom asi nezmení, ale striktne nesúhlasím s týmto výmyslom. Ide to tak dole z kopca, že dúfam, že okrem slovenčiny a rodiny sa Slovensku vyhnem veľkým oblúkom. Blahoželám politikom, pretože takto odoženú väčšinu mladých ľudí zo Slovenska a tých starších a starých doslova doženú do hrobu. Som zvedavý kto potom bude pracovať na ich vily a luxusné jachtičky v Chorvátsku. Petíciu som podpísal.